Virax – Narzędzia ogólnego zastosowania

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Virax na rynek Polski.

Virax produkuje i oferuje narzędzia i urządzenia dla profesjonalistów na rynku:

  • instalacji sanitarnych,
  • instalacji grzewczych,
  • dekarstwa,
  • i konserwacji.

Virax posiada fabrykę we Francji, w Eperney w której produkuje się ponad 70% produktów najwyższej jakości, przy zastosowaniu najwyższych norm kontroli i dbałości o środowisko naturalne. Na rynku Francuskim Virax jest liderem sprzedaży, natomiast na rynku Europejskim zajmuje on czwartą lokatę. Posiadamy 2500 referencji w sprzedaży, jak również nowoczesne kanały dystrybucji i kontaktu z klientami – Facebook, Twiter, Instagram, do tego Virax posiad wysokiej jakości aplikację na smartfony ułatwiającą pracę np. z kamerami Virax.

Cel postawiony przez Viraxa „nowoczesne narzędzia ułatwiające pracę” realizujemy poprzez ciągłe konsultacje z klientami i udoskonalanie swoich produktów.

Jeżeli jesteś zainteresowany produktami marki Virax dla twojej wygody umieszczamy poniżej kompletny katalog produktów Virax. Jeżeli potrzebowałbyś pomocy, lub chciałbyś otrzymać ofertę handlową, lib ofertę współpracy, zapraszamy do kontaktu.

ZawartośćKatalog
Narzędzia ogólne, cięcie, piłowanie, grawerowanie, gięcie. montaż, lutowanie, uszczelnianie, utrzymanie ruchu, konserwacja