Villbek

 

 

VILLBEK Sp. z oo – Elektryczno-Handlowa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – została założona przez 3 osoby w 1989 roku w Szegedzie. Firma zajmuje się produkcją narzędzi i urządzeń BHP do prac pod napięciem. Przedsiębiorstwo działa na terenie całych Węgier, a w Polsce jego przedstawicielem jest Elexa Sp. z o.o.  W Villbek Sp. z oo działa system zarządzania jakością zgodny z normą MSZ EN ISO 9001:2009. Celem firmy jest dostarczanie bezpiecznych rozwiązań dla branży energetycznej jak i elektrycznej, z zachowaniem standardów wykonania i długim okresem użytkowania przez klientów. Produkty firmy cechuje wysoki poziom technologicznego zaawansowania i dbałość o ciągły rozwój, oraz osiąganie przewagi jakościowej nad konkurencją.  Villbek Ltd. przyczynia się do rozwoju miasta Szeged dzięki swoim skutecznym działaniom od 25 lat i aktywnie bierze udział w promocji miasta na arenie międzynarodowej. 

 

W celu zapoznania się z produktami oferowanymi przez producenta zapraszamy do zapoznania się z katalogiem.

Zawartość kataloguKatalog
Drążki manewrowe jedno sekcyjne i wielosekcyjne, teleskopowe, zaciski fazowe, zaciski uziemiające, uziemiacze, mostki uziemiające, detektory, detektory pola, amperomierze, haki ratunkowe, przebijaki, etc.

W celu zapoznania się z produktami oferowanymi przez producenta zapraszamy do zapoznania się z katalogiem.

Zawartość kataloguKatalog
Izolowane narzędzia NN - śrubokręty, klucze, rękawice, hełmy, mierniki napicia, lampy czołowe, nożyce, obcinaki i obieraki do kabli.